Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Lego Dreamzzz Izzie ve Tavşan Bunchu
Ürün Kodu : BJ-70LDZ71453
Barkod : 5702017419237
803,60 TL
Lego Dreamzzz Izzie ve Tavşan Bunchu

7 yaş ve üzeri çocuklar, LEGO DREAMZzz Izzie ve Tavşan Bunchu oyuncak yapım setiyle rüya dünyasının aksiyonuna dalabilir. TV dizisinin heyecan verici hikayesine dayalı bu sette çocuklar, bir Kabusdoğan tarafından kaçırılan İzzie’nin en sevdiği pelüş oyuncağı kurtarmak için oyuncak hayvanın büyük versiyonunu yapmasına yardım eder.

1 set, 2 yapım şekli: Bunchu’nun büyük canlı versiyonunun tam eklemli boynu, kolları ve bacakları vardır. İnşa ederken çocuklar hayal güçlerini kullanabilir ve hikayeye dayalı yapım talimatlarını uygulayarak paten ve eldiven ya da arı kanadı ve iğnesi takmayı seçebilir.

Şahane bir mini figür: Izzie’nin detaylı minifigürü, aksiyonu başlatmaya yardımcı olur. Izzie’nin zırh, kılıç ve kum saati gibi aksesuarları vardır. Çocukların tüm hikayeyi canlandırabilmeleri için Kabusdoğan ve küçük bir Bunchu figürü de eklenmiştir.

Bir Kabusdoğan, Izzie’nin pelüş tavşanı Bunchu’yu çaldı ve kaçıyor! Izzie’nin oyuncak tavşanı geri almak için Bunchu’nun büyük canlı bir versiyonunu rüyasında inşa etmesine yardım edin. Bunchu’ya kötü spawnling’i bulup yakalaması için paten ve eldiven ya da arı kanatları ve iğnesi verin ve Izzie’nin en sevdiği pelüş oyuncağı kurtarın!

• Bunchu’ya hayat verin! Çocuklar, DREAMZzz TV dizisine dayalı LEGO DREAMZzz Izzie ve Tavşan Bunchu oyuncak yapım setiyle hayali oyunların keyfini çıkarabilir.

• Tam eklemli! Çocukların kolayca poz verdirip farklı sahneleri canlandırmaları için Bunchu’nun boynu, kuyruğu, bacakları ve kolları tam eklemlidir.

• 2 farklı yapım seçeneği: Sette bulunan farklı parçalar sayesinde çocuklar, Bunchu’ya paten ve eldiven takmak ya da arı kanatları ve iğnesi takmak arasından seçim yapabilir.

• Izzie mini figürü: Oyuncak setinde Izzie mini figürü ile zırh, kılıç ve kum saati aksesuarları bulunur.

• Küçük Bunchu dahildir. Çocukların tüm hikayeyi canlandırabilmeleri için orijinal oyuncak tavşan Bunchu’nun da bir figürü bulunur.

• Saatlerce oyun! Bu set, kendi başlarına veya arkadaşlarla saatlerce oynayabilen 7 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır.

• Roket patenleri olmadan Bunchu’nun boyu 19 cm’dir.

• Hikayeye dayalı yapım talimatları... Setin hikayeye dayalı yapım talimatları, ayrıca LEGO Builder uygulamasında da dijital olarak bulunur.

Parça sayısı: 259

Kutu ölçüsü: 26,2 x 4,6 x 19,1 cm

Ağırlık: 0,277 kg

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.