Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Lego Nergis
Ürün Kodu : BJ-70LFL40747
Barkod : 5702017606019
529,20 TL
744,00 TL
Lego Nergis

Bu LEGO® Nergisler (40747) kutlama hediyesi ile sonsuza kadar sürecek çiçekler verin. 4 adet pastel renkli çiçek içeren bu set, 8 yaş ve üzeri çocuklar, erkek ve kız çocuklar ile yetişkin çiçek hayranlarına yöneliktir. Parçalarla yapılan vecize, kişiselleştirmeyi teşvik etmek için her birinin yeşil sapları ve ayarlanabilir yaprakları olan 2 sarı nergis ve 2 beyaz nergis içerir. Tamamlandıktan sonra tek başına sergilenebilir veya daha büyük, daha renkli bir buket oluşturmak için diğer LEGO çiçekleriyle (ayrı satılır) birleştirilebilir.

 

Yaratıcı bir kutlama hediyesi – 8 yaş ve üzeri çiçek severlerin LEGO® Nergislerle parçalarla yapılan bir buket oluşturmasına ve bunu çiçek dekorasyonu olarak gururla sergilemesine izin verin.

 

İlkbaharın renkleri – Gerçek nergisleri yansıtan çiçekler, sarı ve beyazın hassas tonlarında gelir ve ayarlanabilir yaprakları olan yeşil saplara sahiptir.

 

Çiçek düzenlemeyi deneyin – Nergisler diğer çiçek setleriyle (ayrıca satılır) birleştirilebilir, böylece özel yapım bir LEGO® buketi oluşturmayı kolaylaştırır

 

Her duruma uygun kutlama hediyeleri – Parçalarla yapılan çiçekler çocuklar için düşünceli bir hediye olmasının yanı sıra çiçekleri seven yetişkinler için de bir Sevgililer Günü veya Anneler Günü hediyesidir.

 

Ölçümler – Set 216 parçadan oluşur ve her bir nergis sapının boyu 30 cm'nin (11 inç) üzerindedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.