Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
My Little Pony Izzy Moonbow Unicorn Çay Partisi
Ürün Kodu : BJ-66F6112
Barkod : 5010994159498
644,30 TL
My Little Pony Izzy Moonbow Unicorn Çay Partisi

Izzy Moonbow ile “Bir İz Bırak”: Dizginkoru Ormanı'ndan bir Unicorn!

 

 

 

My Little Pony: Yeni Bir Nesil filminden ve My Little Pony: Bir İz Bırak çizgi dizisinden ilham alınan Izzy el işlerini, bir şeyler yaratmayı ve göz kamaştırmayı seviyor ve iyimserliği bütün Equestria'yı kaplıyor! 7,5 cm boyunda poz verdirilebilir Izzy Moonbow Pony figürü, plastik yeleye ve kuyruğa sahiptir. Figürün bir yanında kalp şeklinde bir Sihirli İşaret ve diğer yanında takılıp çıkarılabilir Sihirli İşaret tılsımı bulunur.

 

 

 

Izzy Moonbow Unicorn Çay Partisi Oyun seti, Izzy'nin ayağında tutabileceği Pony aksesuarlarının da içinde bulunduğu 20 parça aksesuarla birlikte sunulur! Izzy'nin su şişesini ve bitkisini makyaj masasında saklayın, ardından masayı çay partisi eşyalarıyla donatın. Masa üzerindeki düğmeye basarak Pony Sözü'nü etkinleştirebilirsiniz. Izzy'nin ayağındaki pedala bastırarak çiçeği boş bir masaya dönüştürün! Son olarak, sahneyi ve aksesuarları çıkartmalarla süsleyin. 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediye.

 

 

 

Kalp düğmesi şeklinde Sihirli İşaret tılsımıyla eğlenceyi serbest bırakın! Çaydanlık, çay fincanları, Unicorn pastası ve diğer aksesuarların da aralarında olduğu 20 parça aksesuarı kullanarak Izzy ile çay partisi yapın! Aksesuarları saklamak için açılabilen çekmecelere sahip makyaj masası da kutuya dahildir.

 

 

 

Figür ölçüsü: 7,5 cm

 

 

 

Paket ölçüsü: 24 x 6 x 20 cm

 

 

 

Ağırlık: 0,275 kg

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.