Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Polly Pocket Flamingo Partisi
Ürün Kodu : BJ-16HGC41
Barkod : 194735048304
780,80 TL
1.039,99 TL
Polly Pocket Flamingo Partisi

Polly Pocket Flamingo Partisi Oyun Seti ile tropik bir partiye hazır olun!

Sevimli bir flamingo şeklindeki kompakt oyun seti, tutacağı sayesinde her yere taşınabilir. Bacakları aşağı çektiğinizde renkli konfetilerle beraber 26 sürpriz, oyun setinden aşağı doğru dökülmeye başlar. Bazı sürprizler, sonraya saklamanız veya hemen açmanız için paketlenmiştir. Birçok sürpriz Çıkar ve Değiştir özelliğine sahiptir. Bu sayede çocuklar parçaları kompakt oyun setinin farklı yerlerine yerleştirebilir.

Oyun setinin içinde sizi mini Margot ve arkadaş bebeklerle eğlenceli bir tropik macera bekliyor. Yapılacak ve keşfedilecek çok şey var: Bebekleri palmiye ağacına tutturarak aşağı yukarı hareket ettirin; maymunu ağaca tutturduktan sonra bebeği maymuna tutturarak sallandırın. Çardaktaki büyük yaprağı çevirerek ziyafet alanını ve döner dans pistini ortaya çıkarın; hazine sandığını açarak saklama bölmesine ulaşın. Çıkar ve Değiştir özellikli aksesuarları çardağın tavanına, ağacın tepesine, kumsala ve suya yerleştirin; dalgaya sörf tahtasını, flamingo yüzme simidini veya yunusu takın. Dilerseniz tüm bu aksesuarlarla farklı maceralar da yaratabilirsiniz.

Seçeneklerin ve anlatılacak hikayelerin sınırı yok! Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. Özellikle tropikal eğlenceleri, flamingoları ve sürprizleri seven 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir doğum günü veya yılbaşı hediyesidir!

Ürün ölçüsü: 20,3 x 8,8 x 25,4 cm.

Kutu ölçüsü: 30,5 x 10 x 30,5 cm.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.