Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Spinmaster Peek-A-Roo! İnteraktif Peluş Panda-Roo
Ürün Kodu : BJ-516060420
Barkod : 778988364406
2.485,44 TL
3.313,92 TL
Spinmaster Peek-A-Roo! İnteraktif Peluş Panda-Roo

Peek-A-Roo!

 

Yarı panda, yarı kanguru, bu yumuşak sevimli peluş evcil hayvan, sürpriz bir bebek ve 150'den fazla ses ve eylem içeren büyülü bir etkileşimli keseye sahiptir!

 

Bebeğin ortaya çıkmasına başlamak için Anne-Roo'nun ayağına basın! Kesesini açın ve üç sürpriz gizemli bebekten birini bulun! Anne-Roo, dokunuşunuza sevimli sesler ve hareketlerle yanıt verir ve Bebek-Roo'nun kese içinde hareket ettiğini görebilir, hissedebilir ve duyabilirsiniz!

 

Anne-Roo ile nasıl oynadığınız, bebeğin ruh halini, kendini gösterme şeklini etkiler. Her biri uyumlu ses efektlerine sahip uykulu, hareketli, eğlenceli ve daha fazlası gibi 10 bebek ruh halini keşfederken çok eğleneceksiniz!

 

Bebek-Roo keseden çıktığında eğlence daha yeni başlıyor!

 

Anne-Roo, bebeği yanağının yakınında, başında veya çantasında olduğunu hissedebilir. Anne-Roo'nun nasıl tepki verdiğini görmek için Bebek-Roo'yu hareket ettirin! Ayrıca, 10'dan fazla oyun ve şarkıyla, tatlı Anne-Roo ve Bebeğinizle oynamanın pek çok yolu var! Saklambaç'ın Peek-A-Roo versiyonunu veya Catch Me oyununu oynayın. Bebek keseden çıkar ve tekrar saklanmadan önce onu yakalamanız gerekir! Anne-Roo ve Bebek-Roo da birlikte şarkı söylemeyi severler. Anne-Roo ritmi söyler ve Bebek-Roo'yu Anne-Roo'nun başının, yanağının veya kesesinin üstüne getirerek uyumu değiştirebilirsiniz! Anne-Roo ve Bebek-Roo ile zıplayan bir oyun bile oynayabilirsiniz. Bebek-Roo belirli sayıda sektirme sesi çıkarır; Kazanmak için Anne-Roo'yu aynı sayıda zıplayın!

 

Eğlence dolu bir oyun gününden sonra Anne-Roo, Bebek-Roo'yu kucaklayabilir! Bebek-Roo'yu Anne-Roo'nun sol koluna yerleştirin ve bir ninni söylemeye başlayacak ve bebeğini nazikçe sallayarak uyumasını sağlayacak. Cok tatlı! Kese açıldığında, tekrar oynamaya hazır olana kadar bebeği içeri koyun.

 

Peek-A-Roo interaktif oyuncaklar, 5 yaş ve üstü kızlar için mükemmel hediyelerdir.

 

4 x AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.